• info@aldas.com.tr
  • +90 (242) 2593216

Satış & Pazarlama

Aldaş kendi ürettiği 110 farklı prefabrik yapı elemanları  ürünlerinin , İston A.Ş bayiliği kapsamda 1.000’i aşkın Kent mobilyaları ürünlerinin, Müşavirlik hizmetlerinin ve Aldaş Kalite kontrol Laboratuvarı hizmetlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini Akdeniz Bölgesini kapsayacak şekilde yapmaktadır.

Hedef Pazar bölgemizde; Antalya, Burdur, Isparta, Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere toplam 8 tane il vardır.  Bu 8 ilin nüfusu 10.182.776 kişidir ve bölgede 104 ilçeyle 556 köy vardır. Türkiye topraklarının ~ %11’ine tekabül eden bölgede Türkiye nüfusunun ~ %13’ü yaşamaktadır.

YÖNETİM VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Aldaş, altyapı yönetimi ve danışmanlık hizmetleri konularında çağdaş yönetim anlayışı ile kent bazında altyapı yatırımlarına ilişkin fizibilite, fon sağlama çalışmaları, belediye hizmetleri, su ve atıksu işletmesi de dahil idari, teknik ve finansal konularda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

ALDAŞ PREFABRİK YAPI ELEMANLARI ÜRÜNLERİ

Aldaş, kentsel atıksu altyapı projeleri için beton ve betonarme prefabrik yapı elemanları tesislerinde TSE onaylı üretim yapmaktadır. Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan tesis 150 mm – 2.400 mm çapları arasında betonarme boru ve baca elemanları üretim portföyüne sahiptir. Tesiste eş zamanlı olarak New Jersey tipi otoyol bariyeri, kutu menfezler, yağmursuyu olukları ve prefabrik betonarme duvar ve elemanları üretilmektedir.

KENT MOBİLYALARI ÜRÜNLERİ

Kent mobilyaları, çocuk oyun grupları, endüstriyel ürünler ve 1.000’i aşkın ürün çeşidine her geçen gün yeni kentsel yapı elemanları eklemeyi sürdüren İston A.Ş. ile gerçekleştirilen bayilik anlaşması ile beraber Aldaş , genişleyen ürün ve hizmet yelpazesiyle faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

KALİTE KONTROL LABORATUARI HİZMETLERİ

Aldaş merkez binası içerisinde   960 m2’lik alan da yer alan  laboratuvarımız ;  Akdeniz Bölgesinin en kapsamlı yapı malzemeleri laboratuvarıdır.  Laboratuvarımız TSE 17025 Taşeron Laboratuvar Onay Belgesine sahiptir. Bölgemizdeki altyapı ve üstyapı projelerinin yürütülmesi sırasında ihtiyaç duyulan Beton, Agrega, Zemin,  Koruge ve HDPE boru testleri yetkilendirilmiş uzman personelimizle gerçekleştirilmektedir .