• info@aldas.com.tr
  • +90 (242) 2593216

ASAT3/W3 İHALE ÖNCESİ TOPLANTISI

Bilindiği üzere dünya çapında salgın olarak bilinen Corona Virüs ile ilgili olarak gerek ülke bazında gerekse kurumlar bazında çeşitli korunma ve mücadele önlemleri alınmakta olup, bu önlemlerin salgının yayılmasını önlemek adına hayati önem taşıdığı aşikardır.  

ASAT Genel Müdürlüğü ve ALDAŞ A.Ş. olarak; Küresel bir tehdit halini alan ve Dünya Sağlık Örgütünce de Pandemi olarak ilan edilen Corona Virüsü Salgını için , bahsedilen önlemleri alarak ve iş akışımızı aksatmadan ihale sürecimize devam edeceğimiz hususunu bildirmek isteriz.  

Bu çerçevede ASAT3/W3 Kepez Bölgesinde Kanalizasyon Şebeke Hattı İnşaatı İşi ile ilgili olarak, 17 Mart 2020 Salı Günü gerçekleştirilecek olan ihale öncesi açıklama toplantısı ve saha gezisinin uygulanma yöntemi hususunda yeni bir düzenleme yapma ihtiyacı oluşmuştur.   

İhale Öncesi Açıklama Toplantısı, ihale dokümanlarında belirtilen ALDAŞ A.Ş. adresinde bireysel katılımlı bir toplantı olarak düzenlenmeyerek, 17 Mart 2020 Salı günü saat 10:00 da online gerçekleştirilmiştir.

ASAT3/W3 Sözleşmesi kapsamında yapılması planlanan imalat bölgelerine ait hava fotoğrafı (Google Haritalar) linkleri aşağıda ayrıca bilgi olarak sunulmuş olup, isteğe bağlı olarak firmalar aşağıdaki linkleri kullanarak bireysel olarak saha ziyaretini gerçekleştirebilirler. (Sözleşme kapsamındaki imalat bölgelerini gösteren hava fotoğrafları sadece bilgilendirme amaçlı olarak aşağıdaki linkte yer almaktadır.)  

ASAT3/W3 SÖZLEŞMESİNE AİT İMALAT BÖLGELERİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ